<oembed><version>1.0</version><provider_name>SAVIO</provider_name><provider_url>https://savio.it/en/</provider_url><title>6110.B/1158</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="vtjqNntOxc"&gt;&lt;a href="https://savio.it/en/prodotto/6110-b-1158/"&gt;6110.B/1158&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://savio.it/en/prodotto/6110-b-1158/embed/#?secret=vtjqNntOxc" width="600" height="338" title="&#x201C;6110.B/1158&#x201D; &#x2014; SAVIO" data-secret="vtjqNntOxc" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://savio.it/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://savio.it/wp-content/uploads/2022/06/6110_B.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1000</thumbnail_width><thumbnail_height>1000</thumbnail_height><description>Horizontal 1158 mm bar for art. 6110.712/1300 and 6110.713/1300</description></oembed>