<oembed><version>1.0</version><provider_name>SAVIO</provider_name><provider_url>https://savio.it/ru/</provider_url><title>BERNINI - 6000.B/860</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="cAPmw1d25K"&gt;&lt;a href="https://savio.it/ru/prodotto/bernini-6000-b-860/"&gt;BERNINI &#x2014; 6000.B/860&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://savio.it/ru/prodotto/bernini-6000-b-860/embed/#?secret=cAPmw1d25K" width="600" height="338" title="&#xAB;BERNINI &#x2014; 6000.B/860&#xBB; &#x2014; SAVIO" data-secret="cAPmw1d25K" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://savio.it/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://savio.it/wp-content/uploads/2021/09/6000_B.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>229</thumbnail_width><thumbnail_height>229</thumbnail_height><description>&#x413;&#x43E;&#x440;&#x438;&#x437;&#x43E;&#x43D;&#x442;&#x430;&#x43B;&#x44C;&#x43D;&#x430;&#x44F; &#x43F;&#x43B;&#x430;&#x43D;&#x43A;&#x430; &#x434;&#x43B;&#x438;&#x43D;&#x43E;&#x439; 860 &#x43C;&#x43C;</description></oembed>